Навчання проводилось для проєктів-переможців в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів”, яку впроваджує Міжнародний фонд “Відродження” в партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) та за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні. В Сумській області проєкт SG53702 «Інституційний розвиток Центру соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень Сумського державного університету»

 Представники центру соціально –гуманітарних аспектів регіональних досліджень СумДУ 27-28 серпня 2020 року в м. Київ  взяли участь в навчальній програмі із стратегічного планування, яка була організована Міжнародним фондом Відродження, для переможців грантової програми «Ініціатива з розвитку аналітичних центрів»

Стратегічне планування забезпечує основу для всіх управлінських рішень, функції організації, мотивації, контролю та орієнтовані на вироблення стратегічних планів. Процес стратегічного планування забезпечує основу для управління організацією.

До відома навчальна програма була  розрахована на рівень «управлінець-з-управлінцем». Вся програма інтерактивна. Під час роботи дводенного тренінгу учасники розв’язували завдання на прикладі кейсів, та розглядали  питання статигічного палнування. Отримані знання про підходи до стратегічного планування під час тренінгу це перші кроки   до складання стратегічного плану центру соціально –гуманітарних аспектів регіональних досліджень СумДУ в рамках грантової  інституційної підтримки університетських аналітичних центрів міжнародного фонду «Відродження».