Чи дотримуєтесь Ви всіх карантинних заходів?

Так - 2.5%
Ні - 0.5%
Частвово - 69.5%

Кількість голосів: 852
Голосування за це опитування закінчилося : 28 травня 2020 року

 

Світові тенденції пов’язані із кризою, спричиненою COVID-19, свідчать про те, що мільйони людей стають вразливими до потрапляння у небезпечні ситуації. Досвід європейських країн показує, що зростання кризи спричинює зростання злочинності, у тому числі різних видів експлуатації та випадків торгівлі людьми.

Пропонуємо до вашої уваги посилання на запис вебінару на тему “Зв’язки торгівлі людьми та порнографії: міф чи реальність?” (Англ. мов.), організованого та проведеного Бюро з демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ (БДІПЛ):

https://zoom.us/rec/share/2fNUDq3OtVxIRpXnr1P4d7d9EJb_X6a8hHdK8qVfxUnEnCS5nRLDNH40bpYy9hu4

Також пропонуємо прийняти участь в опитуваннях які проводять БДІПЛ спільно з жінками ООН та групою міжнародних експертів . Дані опитування будуть використані для розробки політичних рекомендацій направлених на усунення безпосередніх і середньострокових наслідків COVID 19 для протидії торгівлі людьми та забезпечення захисту прав людей, які пережили торгівлю людьми, і жертв торгівлі людьми.

Опитування доступне 25 мовами, воно не повинно зайняти у вас більше 30 хвилин. Всі ваші відповіді залишаться конфіденційними. Посилання будуть діяти до 18 травня 2020 року.

Якщо Ви пережили ситуацію торгівлю людьми, перейдіть за цим посиланням:  https://survey.sogosurvey.com/r/8OtmoX 

Якщо Ви є співробітником НУО або відповідальною особою, перейдіть за цим посиланням: https://survey.sogosurvey.com/r/4HqbXV