На Вашу думку, чи готові вчителі до впровадження нової освітньої реформи?

Важко сказати - 0%

Голосування за це опитування закінчилося : 30 листопада 2017 року

Протягом двох днів студенти мали можливість не лише розібратися з ідеологіями та навіть спробувати написати законопроекти, лобіюючи погляди залежно від обраної ідеології. Доцент кафедри ППСТ Андріана Костенко ознайомила студентів із основними політичними ідеологіями та представила переваги й обмеження кожної.
Учасники  випадковим чином були долучені до однієї з чотирьох партій (ліберальної, консервативної, соціал-демократичної та партії християнських соціалістів) і під час розробки законопроектів відстоювали політичну позицію в залежності від власної ідеології. Студенти писали законопроекти, вносили правки, дебатували і нарешті прийняли важливі закони для нашої держави.