На Вашу думку, чи готові вчителі до впровадження нової освітньої реформи?

Важко сказати - 0%

Голосування за це опитування закінчилося : 30 листопада 2017 року

В Державній службі зайнятості реалізовується інститут кар’єрного радника. Впровадження нового проекту – єдиного куратора для безробітних, передбачено Постановою Кабінету Міністрів  України. Відповідно до Постанови, фахівець, який виконує функції радника, буде надавати допомогу клієнту впродовж усього процесу пошуку роботи.

Під час реалізації нового проекту, экспертами записувались тематичні відео. Так доцент кафедри ППСТ Сумського Державного університету Костенко Андріана Миколаївна поділилась знаннями з слухачами курсу за такими темами:

- Мотивація;

- Кар’єрне консультування;

- Тайм менеджмент;

- Професійне вигорання.

Впровадження інституту кар’єрних радників в службі зайнятості – це зміна підходу до роботи задля покращання сервісного обслуговування. Якщо ви змушені змінити роботу або самі прагнете професійних змін – кар’єрні радники готові допомогти вам у досягненні поставленої мети!