На Вашу думку, чи готові вчителі до впровадження нової освітньої реформи?

Так - 28.6%
Ні - 71.4%
Важко сказати - 0%

Кількість голосів: 7
Голосування за це опитування закінчилося : 30 листопада 2017 року

В рамках реалізації дуальної моделі підготовки фахівців студенти спеціальності соціальна робота та спеціальності психологія взяли участь у проведенні свята Масляної.  Цим заходом розпочалася реалізація проекту «Дитячі свята у дворах сумських багатоповерхівок», який протягом 2018 року буде реалізовувати громадська організація "Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини»" за підсумками конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету на 2018 рік.

 

 

Завдяки участі студентів громадській організації вдалося залучити до свята близько 300 дітей та дорослих у чотирьох дворах.

 

Проект має на меті дарувати радість юним сумчанам, зробити змістовнішим їх дозвілля, а також проект покликаний сприяти формуванню сусідської спільноти, залучаючи до взаємодії місцевих жителів, підприємців, депутатів, «ЖЕКи».  Так допомогу у підготовці та проведенні Масляної надали депутати міської ради Денис Бутенко та В’ячеслав Степченко, а також керівники «ЖЕКів» Сергій Хрупа та Євгеній Скоробагатський

Детальніше про проект: https://www.facebook.com/children.in.the.yard/