Чи дотримуєтесь Ви всіх карантинних заходів?

Частвово - 69.5%

Голосування за це опитування закінчилося : 28 травня 2020 року

В рамках практики в політичних партіях студенти спеціальності "Психологія" кафедри психології, політології та соціокультурних технологій  Сумського державного університету провели дослідження цінностей жителів м. Сум за  допомогою елементів модифікованого тесту Р. Інглхарта - М. Яницького.

Це дослідження направлено на на визначення прагнення до вільного вибору і автономії, яке є логічним людським прагненням, але не є головним пріоритетом, при зростанні почуття тривоги за власне життя. Поки фізичне виживання залишається невизначеним, прагнення до фізичної та економічної безпеки може зайняти більш високий пріоритет, ніж демократія. Коли основні фізіологічні потреби і потреба в безпеці задовольняються більшої уваги набуває цінність самовираження.