Чи дотримуєтесь Ви всіх карантинних заходів?

Так - 2.5%
Ні - 0.5%
Частвово - 69.5%

Кількість голосів: 852
Голосування за це опитування закінчилося : 28 травня 2020 року

19 жовтня 2017 року  Центр соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень у співпраці з ГО "Центр громадських ініціатив "Інтелект Сумщини"  та з Полтавським обласним благодійним фондом "Фонд розвитку громади "Ініціатива" провели тренінг в рамках навчальної програми для жінок, молоді «Роль громадян в управлінні громадою».

 

Тренінг проходив в Центрі освіти дорослих в конгрес-центрі СумДУ для 20 представників Миколаївської селищної об'єднаної територіальної громади. Метою всієї програми є підвищення обізнаності жінок та молоді в громадах з актуальних питань реформування місцевого самоврядування, участі в управлінні громадою та запровадження гендерного підходу до управлінських процесів та проведення моніторингів.  Вланується проведення навчальної програми з 3-х тренінгів (по 3 в Полтавській та Сумській областях, всього - 6) з питань інституційного розвитку громад (налагодження взаємодії між владними структурами та інституціями громадянського суспільства), управління змінами та проведення моніторингу діяльності місцевих органів влади.

В ході тренінгу визначали, які можливості та переваги має об'єднана територіальна громада, як визначається стратегії розвитку громад, та яка роль громадян в управлінні громадою. Питання формування бюджету громад виявилося найбільш актуальним та цікавим для активістів Миколаївської селищної громади.