Чи дотримуєтесь Ви всіх карантинних заходів?

Частвово - 69.5%

Голосування за це опитування закінчилося : 28 травня 2020 року

Центром соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень Сумського державного університету було проведено соціологічне дослідження «Оцінка діяльності та необхідності проведення реформи системи правоохоронних органів, щодо захисту фінансової системи України».

У експертному опитуванні взяли участь представники державного сектору (органи доходів і зборів, обласні прокуратури, апеляційні суди, районні та міські відділення поліції), громадського сектору та бізнесу (представники громадських організацій та практикуючі адвокати), а також науковці (Центр стратегічних розробок Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Університет митної справи та фінансів України, Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля, Київський національний університет імені Тараса Шевченка).

Опитуванням було охоплено 4-ри кластери:

"Північ" - Київська, Сумська та Черкаська області та місто Київ;

"Південь" - Вінницька, Миколаївська та Одеська області;

"Захід" - Львівська, Рівненська області;

"Схід" - Дніпропетровська та Луганська області.

В результаті дослідження було з’ясовано, що більше половини опитаних експертів вважають рівень розвитку фінансової системи України посереднім, майже третина – низьким, а інші – дуже низьким. Слід зазначити, що варіанти відповіді «високий» та «дуже високий» ніким з респондентів вибрані не були.

Розширений звіт за результатами дослідження з’явиться на сайті згодом.