На Вашу думку, чи готові вчителі до впровадження нової освітньої реформи?

Важко сказати - 0%

Голосування за це опитування закінчилося : 30 листопада 2017 року

Шановні представники та представниці громадських організацій! Громадська організація «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» у співпраці із Сумським державним університетом проводить опитування щодо використання мережування та технологізації у громадській діяльності.

Всеукраїнське "Дослідження громадської думки з питань участі жінок у політичних процесах" виконано Центром соціо-гуманітарних аспектів регіональних досліджень Сумського державного університетом, на замовлення Всеукраїнської громадської організації «Жіночий консорціум України» в рамках Проекту «Побудова жіночого політичного лобі в Україні», що виконується за підтримки Фонду Демократії ООН

В рамках реалізації дуальної моделі підготовки фахівців студенти спеціальності соціальна робота та спеціальності психологія взяли участь у проведенні свята Масляної.  Цим заходом розпочалася реалізація проекту «Дитячі свята у дворах сумських багатоповерхівок», який протягом 2018 року буде реалізовувати громадська організація "Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини»" за підсумками конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету на 2018 рік.

Шановні друзі!Минулий  рік виявився досить плідним для Центру соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень Сумського державного університету. До Вашого відома звіт за 2017 рік.

В рамках практики в політичних партіях студенти спеціальності "Психологія" кафедри психології, політології та соціокультурних технологій  Сумського державного університету провели дослідження цінностей жителів м. Сум за  допомогою елементів модифікованого тесту Р. Інглхарта - М. Яницького.

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим 2018-м роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаємо, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Віримо, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань. З Новим Роком !

19 жовтня 2017 року  Центр соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень у співпраці з ГО "Центр громадських ініціатив "Інтелект Сумщини"  та з Полтавським обласним благодійним фондом "Фонд розвитку громади "Ініціатива" провели тренінг в рамках навчальної програми для жінок, молоді «Роль громадян в управлінні громадою».

Центр соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень у співпраці з ГО "Центр громадських ініціатив "Інтелект Сумщини" завершив роботу над дослідженням «Сприяння підвищенню рівня самоорганізації населення Сумської області в умовах проведення реформи децентралізації влади».

Експертка Центру соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень Андріана Костенко взяла участь у засіданні робочої групи пілотування модельних програм надання безоплатної правової допомоги в регіонах, присвячене обговоренню результатів пілотного опитування, орієнтованого на визначення основних правових проблем та потреб територіальних громад, організоване Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки Міжнародного фонду "Відродження " та українсько-канадського проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні ".

Партнер Центру соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень взяв участь у проекті метою якого була оцінка рівня демократичного розвитку і демократичних перетворень в областях України в процесі реалізації реформ та сприяння покращенню регіональної політики шляхом пропозиції альтернативних до офіційної точки зору пріоритетів розвитку регіонів.