Чи дотримуєтесь Ви всіх карантинних заходів?

Частвово - 69.5%

Голосування за це опитування закінчилося : 28 травня 2020 року

Запрошуємо на онлайн-воркшоп, який буде присвячений інструментам громадської участі. Захід буде проходити на платформі zoom.

Світові тенденції пов’язані із кризою, спричиненою COVID-19, свідчать про те, що мільйони людей стають вразливими до потрапляння у небезпечні ситуації. Досвід європейських країн показує, що зростання кризи спричинює зростання злочинності, у тому числі різних видів експлуатації та випадків торгівлі людьми.

Якою має бути молодіжна політика в Україні? Які кращі практики можуть бути актуальні в Україні? Як активніше залучити молодь до громадського життя?

Протягом двох днів студенти мали можливість не лише розібратися з ідеологіями та навіть спробувати написати законопроекти, лобіюючи погляди залежно від обраної ідеології.

В Державній службі зайнятості реалізовується інститут кар’єрного радника. Впровадження нового проекту – єдиного куратора для безробітних, передбачено Постановою Кабінету Міністрів  України. Відповідно до Постанови, фахівець, який виконує функції радника, буде надавати допомогу клієнту впродовж усього процесу пошуку роботи.

Шановні друзі! Минулий  рік виявився досить плідним для Центру соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень Сумського державного університету. До Вашого відома звіт за 2019 рік

Протягом грудня 2019 року Центром соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень Сумського державного університету на замовлення відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації проводилося дослідження «Стан та перспективи розвитку туризму у Сумській області».

Протягом вересня-жовтня 2019 року кафедрою громадського здоров’я медичного інституту Сумського державного університету та Центральною районною лікарнею у співпраці з Проблемною лабораторією «Центр соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень» Сумського державного університету на замовлення  головного лікаря комунального некомерційного підприємства Бездрицької сільскої ради, «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Бездрик», головного лікаря комунального некомерційного підприємства Верхньосироватської сільської ради «Центральна амбулаторія загальної практики сімейної медицини», головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центральна АЗПСМ с. Нижня Сироватка», головного лікаря комунального некомерційного підприємства Бездрицької сільської ради, «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Токарі»,головного лікаря комунального некомерційного підприємства Хотінської селищної ради «Центральна амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Хотінь», проводилось дослідження:

Програма «Дослідження шляхів вдосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області», реалізується Сумським Дуржавним університетом спільно з Департаментом соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації, включена до фінансування з державного бюджету у сумі 1 324,8 тис. гривень, у тому числі з місцевого бюджету 132,48 тис. гривень, з державного – 797,9 тис. гривень.

Студенти першого, другого та четвертого курсів СумДУ, які вивчають навчальну дисципліну «Політологія», завітали на екскурсію до міської ради.