На Вашу думку, чи готові вчителі до впровадження нової освітньої реформи?

19 жовтня 2017 року  Центр соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень у співпраці з ГО "Центр громадських ініціатив "Інтелект Сумщини"  та з Полтавським обласним благодійним фондом "Фонд розвитку громади "Ініціатива" провели тренінг в рамках навчальної програми для жінок, молоді «Роль громадян в управлінні громадою».

Центр соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень у співпраці з ГО "Центр громадських ініціатив "Інтелект Сумщини" завершив роботу над дослідженням «Сприяння підвищенню рівня самоорганізації населення Сумської області в умовах проведення реформи децентралізації влади».

Експертка Центру соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень Андріана Костенко взяла участь у засіданні робочої групи пілотування модельних програм надання безоплатної правової допомоги в регіонах, присвячене обговоренню результатів пілотного опитування, орієнтованого на визначення основних правових проблем та потреб територіальних громад, організоване Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки Міжнародного фонду "Відродження " та українсько-канадського проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні ".

Партнер Центру соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень взяв участь у проекті метою якого була оцінка рівня демократичного розвитку і демократичних перетворень в областях України в процесі реалізації реформ та сприяння покращенню регіональної політики шляхом пропозиції альтернативних до офіційної точки зору пріоритетів розвитку регіонів.

Дослідження проводилося громадською організацією «Калинове гроно» спільно з Центром соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень Сумського державного університету у травні 2017 року.

Центр соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень Сумського державного університету на замовлення Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації провів соціологічне опитування серед жителів Сумської області на тему "Відображення місцевої ситуації у сфері протидії торгівлі людьми та висвітлення питань, які враховуються при виявленні місцевих груп ризику та ризикованих місць".

Щиро вітаємо усіх з Новим 2017 Роком та Різдвом!

Бажаємо успіхів та натхнення у роботі, здійснення усіх мрій, міцного здоров'я та безмежного щастя.

З повагою, Центр соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень.

Центр соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень в рамках співпраці з Сумською міською радою проводить дослідження туристичного потенціалу міста Суми.

Центр соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень Сумського державного університету розпочав роботу з Всеукраїнською громадською організацією "Жіночий консорціум України" над дослідженням гендерних аспектів насильства у шкільному середовищі, яке буде проходити у формі опитування.

Центром соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень Сумського державного університету було проведено соціологічне дослідження «Оцінка діяльності та необхідності проведення реформи системи правоохоронних органів, щодо захисту фінансової системи України».