На Вашу думку, чи готові вчителі до впровадження нової освітньої реформи?

Важко сказати - 0%

Голосування за це опитування закінчилося : 30 листопада 2017 року

Шановні друзі! Минулий  рік виявився досить плідним для Центру соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень Сумського державного університету. До Вашого відома звіт за 2019 рік

Протягом грудня 2019 року Центром соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень Сумського державного університету на замовлення відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації проводилося дослідження «Стан та перспективи розвитку туризму у Сумській області».

Протягом вересня-жовтня 2019 року кафедрою громадського здоров’я медичного інституту Сумського державного університету та Центральною районною лікарнею у співпраці з Проблемною лабораторією «Центр соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень» Сумського державного університету на замовлення  головного лікаря комунального некомерційного підприємства Бездрицької сільскої ради, «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Бездрик», головного лікаря комунального некомерційного підприємства Верхньосироватської сільської ради «Центральна амбулаторія загальної практики сімейної медицини», головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центральна АЗПСМ с. Нижня Сироватка», головного лікаря комунального некомерційного підприємства Бездрицької сільської ради, «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Токарі»,головного лікаря комунального некомерційного підприємства Хотінської селищної ради «Центральна амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Хотінь», проводилось дослідження:

Програма «Дослідження шляхів вдосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області», реалізується Сумським Дуржавним університетом спільно з Департаментом соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації, включена до фінансування з державного бюджету у сумі 1 324,8 тис. гривень, у тому числі з місцевого бюджету 132,48 тис. гривень, з державного – 797,9 тис. гривень.

Студенти першого, другого та четвертого курсів СумДУ, які вивчають навчальну дисципліну «Політологія», завітали на екскурсію до міської ради.

28-30 жовтня 2019 року в Сумах проходив семінар-навчання начальників відділів організації сприяння працевлаштуванню регіональних центрів зайнятості «Якість та результативність соціальних послуг державної служби зайнятості – вимога реформ».

30 травня 2019 р. відбулася презентація результатів опитування депутатів місцевих рад щодо стану, основних проблем та шляхів реалізації адміністративної реформи в Україні

Шановні представники та представниці громадських організацій! Громадська організація «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» у співпраці із Сумським державним університетом проводить опитування щодо використання мережування та технологізації у громадській діяльності.

Всеукраїнське "Дослідження громадської думки з питань участі жінок у політичних процесах" виконано Центром соціо-гуманітарних аспектів регіональних досліджень Сумського державного університетом, на замовлення Всеукраїнської громадської організації «Жіночий консорціум України» в рамках Проекту «Побудова жіночого політичного лобі в Україні», що виконується за підтримки Фонду Демократії ООН

В рамках реалізації дуальної моделі підготовки фахівців студенти спеціальності соціальна робота та спеціальності психологія взяли участь у проведенні свята Масляної.  Цим заходом розпочалася реалізація проекту «Дитячі свята у дворах сумських багатоповерхівок», який протягом 2018 року буде реалізовувати громадська організація "Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини»" за підсумками конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету на 2018 рік.