Чи дотримуєтесь Ви всіх карантинних заходів?

Так - 2.5%
Ні - 0.5%
Частвово - 69.5%

Кількість голосів: 852
Голосування за це опитування закінчилося : 28 травня 2020 року

Запрошуємо на онлайн-воркшоп, який буде присвячений інструментам громадської участі. Захід буде проходити на платформі zoom.

 

Світові тенденції пов’язані із кризою, спричиненою COVID-19, свідчать про те, що мільйони людей стають вразливими до потрапляння у небезпечні ситуації. Досвід європейських країн показує, що зростання кризи спричинює зростання злочинності, у тому числі різних видів експлуатації та випадків торгівлі людьми.

Якою має бути молодіжна політика в Україні? Які кращі практики можуть бути актуальні в Україні? Як активніше залучити молодь до громадського життя?

Протягом двох днів студенти мали можливість не лише розібратися з ідеологіями та навіть спробувати написати законопроекти, лобіюючи погляди залежно від обраної ідеології.

                                                                                                                                          

В Державній службі зайнятості реалізовується інститут кар’єрного радника. Впровадження нового проекту – єдиного куратора для безробітних, передбачено Постановою Кабінету Міністрів  України. Відповідно до Постанови, фахівець, який виконує функції радника, буде надавати допомогу клієнту впродовж усього процесу пошуку роботи.