На Вашу думку, чи готові вчителі до впровадження нової освітньої реформи?

Так - 28.6%
Ні - 71.4%
Важко сказати - 0%

Кількість голосів: 7
Голосування за це опитування закінчилося : 30 листопада 2017 року

30 травня 2019 р. відбулася презентація результатів опитування депутатів місцевих рад щодо стану, основних проблем та шляхів реалізації адміністративної реформи в Україні

Шановні представники та представниці громадських організацій! Громадська організація «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» у співпраці із Сумським державним університетом проводить опитування щодо використання мережування та технологізації у громадській діяльності.

Всеукраїнське "Дослідження громадської думки з питань участі жінок у політичних процесах" виконано Центром соціо-гуманітарних аспектів регіональних досліджень Сумського державного університетом, на замовлення Всеукраїнської громадської організації «Жіночий консорціум України» в рамках Проекту «Побудова жіночого політичного лобі в Україні», що виконується за підтримки Фонду Демократії ООН

 

 

В рамках реалізації дуальної моделі підготовки фахівців студенти спеціальності соціальна робота та спеціальності психологія взяли участь у проведенні свята Масляної.  Цим заходом розпочалася реалізація проекту «Дитячі свята у дворах сумських багатоповерхівок», який протягом 2018 року буде реалізовувати громадська організація "Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини»" за підсумками конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету на 2018 рік.

 

Шановні друзі!Минулий  рік виявився досить плідним для Центру соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень Сумського державного університету. До Вашого відома звіт за 2017 рік.

 

http://csgard.sumdu.edu.ua/images/news/zvit_2017.pdf